0 Ks za   0 Kč Košík

PYRAMIDA BEZPEČNOSTI

Odborným rádcem při orientaci ve škále výrobků značky FAB a dalších značek poskytujících různou míru zabezpečení je PYRAMIDA BEZPEČNOSTI. Čtyři barevně odlišené stupně bezpečnosti reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení dle normy ČSN P ENV 1627. Ta definuje odolnost výrobků např. proti odvrtání, vyhmatání, vytržení, hrubému násilí, atd. Hodnocení a certifikaci výrobků zajišťuje nezávislá akreditovaná zkušební laboratoř a certifikační orgán. PYRAMIDA usnadňuje volbu při výběru vhodných výrobků splňujících požadovanou úroveň  zabezpečení majetku.

Číst dál...

Jaké jsou známé metody překonání cylindrické vložky?

 

  • Rozlomení vložky - můžeme zabránit Bezpečnostním kováním v BT 3 , volitelnou úpravou cyl. vložky např.: ocelová výztuha, programové zlomení, sílnější střední konstrukce cyl. vložky.
    výztuha. cyl. v...
    cylindrická vlo...

 

Číst dál...

Proč se výrobky certifikují, jak certifikace funguje a jaké je rozdělení?

Stanovené výrobky dle příslušných Nařízení vlády a harmonizovaných evropských norem se certifikuji z důvodu zajištění garantované bezpečnosti výrobků. Na tyto výrobky musí výrobce vydat ES Prohlášení o shodě.
Certifikace výrobků na bezpečnostní úroveň slouží pro zařazení výrobku do bezpečnostní třídy BT2; BT3 a BT4 dle ČSN P EN 1627, která stanoví odolnost výrobku proti nežádoucímu překonání. Na základě této certifikace vydává NBÚ certifikát technického prostředku s bodovým ohodnocením podle přílohy č. 1 vyhlášky č. 528/2005 Sb.

Zamrzávají vám zámky?

Prevence je důležitá, protože kdo maže ten jede!!! FAB mazadlo a rozmrazovač v jednom. Stačí jednou stlačit a zámeček do 20 s. rozmrzne a nejen to i promaže a chodu zámku prospěje. Rozmrazení + promazání zámku automobilových, visacích, zadlabovacích, cylindrických, schránkových, táhel k zámkům, těsnění u dveří aut, které často zamrzá.

Patentová ochrana klíče!

Klíče s patentovou ochranou máte plnou kontrolu nad klíči,klíče si nikdo nebude moci nechat vyrobit "načerno". Patentově chránený klíč se vyrábí pouze na bezpečnostní kartu.

Číst dál...

Jak změřit Rozteč?

Tedy vzdálenost od středu kliky ke středu otáčení vložky (klíče ve vložce). Nejčastěji se prodávají kování s roztečí 72mm, 90mm, 92mm, občas se objeví modely s roztečí 88mm nebo i 55 mm.

Číst dál...

Jak změřit Zadlabovací zámek?

Rozteč středu kliky, kuličky (trnu, hranol) ke středu díry osy cylindrické
vložky (92,90,72), dále hloubku zádlabu celkovou a od kraje zámku zadl. do středu osy cylindrické vložky
(od 15 mm - do 65 mm,rozdíl je co 5 mm).

Číst dál...

Jak změřit cylindrickou vložku

Měříme od středu závitového šroubu (M5)a na kraje kování nebo dveří.
Známe tři rozměry celková, vnitřní a venkovní strana cylidnrické vložky.

Standart ní rozměr pro bytové dveře je většinou 30+35mm.

Číst dál...